Trenuj pod skrzydłami PGE Skry

czwartek, 26 maj 2016 14:28 Opublikowane w Aktualności

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów ogłasza nabór do klas pierwszych o profilu sportowym z rozszerzonym programem piłki siatkowej w Publicznym Gimnazjum nr 4 oraz II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie.

W sparingu lepsi podopieczni Raula Lozano

środa, 25 maj 2016 19:33 Opublikowane w Aktualności

Polscy siatkarze przegrali towarzyskie spotkanie z Iranem 2:3. Dla Biało-Czerwonych był to ostatni sprawdzian przed rozpoczynającym się w sobotę turniejem kwalifikacyjnym do igrzysk w Rio de Janeiro. Wśród graczy, którzy powalczą o olimpijski awans jest środkowy PGE Skry Karol Kłos.

Bełchatów, Łódź, Warszawa, Piła, a nawet Nysa. Z tych miast napłynęły zgłoszenia od 30 młodych siatkarzy, marzących o karierze w PGE Skrze.

Kłos: Warunki mamy tu znakomite

wtorek, 24 maj 2016 08:54 Opublikowane w Aktualności

Minął trzeci dzień pobytu mistrzów świata w japońskim Takasaki, gdzie nasza kadra męska z siatkarzem PGE Skry Karolem Kłosem przygotowuje się do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016. Początek zawodów 28 maja w Tokio.  

Bednorz: Poprzeczka będzie podniesiona wyżej

poniedziałek, 23 maj 2016 13:52 Opublikowane w Aktualności

Bartosz Bednorz po udanym sezonie w Indykpolu AZS Olsztyn przenosi się do Bełchatowa. - Na pewno rozwinąłem się pod skrzydłami Andrei Gardiniego i za to jestem bardzo wdzięczny. Przygotował mnie na to, aby wypłynąć na głęboką wodę, jaką jest PGE Skra.

Udział w igrzyskach olimpijskich zapewniły sobie do tej pory reprezentacje Brazylii (gospodarz), USA, Włoch, Argentyny, Rosji, Kuby i Egiptu. Do obsadzenia pozostało jeszcze pięć miejsc. O jedno z nich od soboty powalczy reprezentacja Polski z Karolem Kłosem - siatkarzem PGE Skry.

Kinder + Sport to program przygotowany w celu promowania aktywnego stylu życia. W naszym kraju to największe rozgrywki siatkarskie dla najmłodszych, realizowane razem z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej od 2007 roku. W tegorocznej edycji turnieju brali udział przedstawiciele Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów.

Nasza siła w bloku

sobota, 21 maj 2016 11:23 Opublikowane w Aktualności

W minionym sezonie rywalizacja na środku siatki PGE Skry była niezwykle zacięta, nasi zawodnicy świetnie się uzupełniali. Czas na podsumowanie występów Andrzeja Wrony.

Marketingowa gra miejska z PGE Skrą

piątek, 20 maj 2016 20:50 Opublikowane w Aktualności

Marketing Challenge to największa w Polsce, marketingowa gra miejska, odbywająca się w Łodzi od 10 lat. Sobotnie wydarzenie, organizowane jest przez członków koła naukowego MarkeTEAM, a skierowane jest do studentów wszystkich uczelni w Polsce. Jednym z partnerów gry jest PGE Skra.

Podczas XIV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera poza siatkarzami reprezentacji Polski największym zainteresowaniem kibiców cieszył się Srećko Lisinac. Środkowy PGE Skry został najlepiej blokującym siatkarzem tego turneju.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.