Tomasz Kuciapiński: Wszystko zaczyna się od początku

środa, 24 sierpień 2016 13:42 Opublikowane w Aktualności

Z bełchatowskim klubem związany jest „od zawsze”. To właśnie on ma najwięcej pracy w trakcie sezonu, ale i w okresie przygotowań. – Pierwsza to typowa regeneracja i odnowa; druga - doleczanie kontuzji, z którymi siatkarze borykali się w kadrze – mówi fizjoterapeuta PGE Skry Tomasz Kuciapiński.

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Międzynarodowy Turniej Charytatywny „Giganci Siatkówki”, będący dla siatkarzy PGE Skry ostatnim sprawdzianem przed rozpoczęciem nowego sezonu. Rywalizacja tak jak w roku ubiegłym odbędzie się w Szczecinie.

Klub partnerski PGE Skry - IBB Polonia Londyn rozszerza działalność o sekcję młodzieżowej piłki nożnej. Istniejący od 1973 roku klub w 2016 roku zgłosił cztery drużyny (u7, u8, u9, u10) do uznawanej za najlepszą w regionie ligi - Harrow Youth Football League. Inicjatywa potwierdza ambicje klubu, który chce odgrywać coraz większą rolę w lokalnej i krajowej społeczności.

Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry

wtorek, 23 sierpień 2016 09:06 Opublikowane w Aktualności

Tłumy kibiców w żółto-czarnych barwach, prezentacje zespołu, przedsezonowe mecze z uznanymi przeciwnikami, spotkania z siatkarzami i zabawa przy dźwiękach polskich zespołów muzycznych! To wszystko charakteryzuje Ogólnopolskie Zloty Kibiców PGE Skry, które od pięciu lat goszczą w Bełchatowie fanów z całej Polski. Nie inaczej będzie i w tym roku!

Za nami pięć weekendów z siatkarzami PGE Skry

poniedziałek, 22 sierpień 2016 15:49 Opublikowane w Aktualności

Za nami pięć siatkarskich weekendów z siatkarzami PGE Skry. Nad Bałtykiem oprócz leżakowania na słońcu, nie zabrakło także sportowych emocji. Wszystko za sprawą Letniej Ligi Siatkówki, która udowodniła, że plażówka jest nieodłączną częścią wakacji nad polskim morzem.

Informacje nt. powrotu olimpijczyków

poniedziałek, 22 sierpień 2016 12:28 Opublikowane w Aktualności

Znane są już daty powrotów naszych olimpijczyków. Jako pierwsi do zespołu PGE Skry dołączą przedstawiciele sztabu szkoleniowego.

Nikolay Penchev: Atmosfera i kolektyw są najważniejsze

poniedziałek, 22 sierpień 2016 08:46 Opublikowane w Aktualności

- Każdy trening jest bardzo pozytywny. Czuję się tu bardzo dobrze, wszystko jest w porządku. Myślę, że będzie coraz lepiej - mówi po dwóch tygodniach w nowym klubie Nikolay Penchev.

Gdzie ja, tam i PGE Skra V (4)

niedziela, 21 sierpień 2016 10:13 Opublikowane w Aktualności

Już tylko 10 dni pozostało do zakończenia drugiej tury konkursu "Gdzie ja, tam i PGE Skra"! Nasza skrzynka pocztowa wciąż zapełnia się waszymi zdjęciami. Na fotki z elementami w żółto-czarnych barwach czekamy do końca sierpnia.

Z Bełchatowa w daleki świat

sobota, 20 sierpień 2016 09:30 Opublikowane w Aktualności

Rozgrywki PlusLigi i Ligi Mistrzów to nie tylko wymagająca rywalizacja na siatkarskim boisku, ale i wyczerpujące wyjazdy. W ostatnim sezonie PGE Skra zmagała się z rywalami m. in. w belgijskim Roeselare, tureckiej Ankarze czy dalekim Kazaniu. W czasie licznych wyjazdów mogliśmy liczyć na wsparcie naszego partnera biznesowego - Biura Podróży My Travel Bełchatów, które zaopatrzyło nas w wygodne plecaki i pakowne walizki, odpowiednie na długie sportowe wyjazdy. Nie inaczej będzie w nadchodzącym sezonie!

Moje serce jest w Bełchatowie

piątek, 19 sierpień 2016 10:48 Opublikowane w Aktualności

- Spędziłem tutaj trzy piękne sezony. Wróciłem po ośmiu latach i nie ukrywam, że jestem szczęśliwy. W zespole są Mariusz i Michał - koledzy, z którymi grałem na boisku - mówi nowy drugi trener PGE Skry Krzysztof Stelmach.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.