Kolejny wielki sukces polskiej siatkówki w Anglii. Prezes klubu partnerskiego PGE Skry - IBB Polonii Bartek Łuszcz, został dyrektorem do spraw marketingu w Volleyball England - Angielskim Związku Piłki Siatkowej.

Chorwacja bez szans

czwartek, 28 lipiec 2016 07:53 Opublikowane w Aktualności

71 minut potrzebowała reprezentacja Polski U22, aby pokonać Chorwację. Biało-Czerwoni w obecności setki widzów wygrali z gospodarzami turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata 3:0.

Wyjątkowe spotkanie Antigi i Mendeza

czwartek, 28 lipiec 2016 07:46 Opublikowane w Aktualności

Podopieczni Stephane Antigi rozpoczęli już treningi w Belo Horizonte. Rozegrają również dwa mecze sparingowe z mistrzami Brazylii. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 29 lipca, po raz drugi obie ekipy zmierzą się 2 sierpnia (oba mecze o godzinie 20.00 miejscowego czasu). Gospodarze prestiżowo traktują starcia z mistrzami świata, które są dla nich ważnym elementem przygotowań do sezonu.

27 lipca 2016 roku w Urzędzie Gminy w Ostrówku doszło do podpisania porozumienia w zakresie organizacji szkoleń w ramach Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów pomiędzy Gminą Ostrówek reprezentowaną przez pana wójta Ryszarda Turka, a KPS Skra Bełchatów reprezentowanym przez wiceprezesa Zarządu Grzegorza Stawinogę.

Kacper Piechocki: Będziemy wywalczyć o awans do MŚ

środa, 27 lipiec 2016 10:31 Opublikowane w Aktualności

Już dziś reprezentacja Polski U22 rozpocznie udział w Europejskich kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2017. W zespole Biało-Czerwonych jest dwóch siatkarzy PGE Skry - Kacper Piechocki i Artur Szalpuk.

Robert Milczarek na PGE Stadionie Letnim

wtorek, 26 lipiec 2016 10:03 Opublikowane w Aktualności

Przed nami cztery siatkarskie weekendy. 30 lipca na gdańskiej plaży odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Letniej Ligi Siatkówki. Nad Bałtykiem nie zabraknie także naszych siatkarzy! Po Mariuszu Wlazłym na PGE Stadion Letni zawita Robert Milczarek.

Wrona: Dziękuję za szansę występu w tak wielkim klubie

poniedziałek, 25 lipiec 2016 20:22 Opublikowane w Aktualności

- Chcę podziękować za te trzy lata spędzone w PGE Skrze Bełchatów, były fenomenalne. Spełniłem kilka swoich marzeń, poznałem sympatycznych ludzi w drużynie i wokół niej oraz kibiców. Dziękuję Zarządowi za szansę występu w tak wielkim klubie, trenerom, kolegom z drużyny, pracownikom i fanom - mówił na oficjalnej konferencji prasowej Andrzej Wrona, podczas której został ogłoszony jego transfer do AZS Politechniki Warszawskiej.

Siatkarze PGE Skry rozpoczną przygotowania 8 sierpnia

poniedziałek, 25 lipiec 2016 14:26 Opublikowane w Aktualności

Koniec urlopu dla siatkarzy PGE Skry. 8 sierpnia bełchatowianie spotkają się na pierwszym treningu.

Kacper Piechocki i Artur Szalpuk powalczą o Mistrzostwa Świata

poniedziałek, 25 lipiec 2016 14:10 Opublikowane w Aktualności

Siatkarze PGE Skry Kacper Piechocki i Artur Szalpuk zostali powołani do składu reprezentacji Polski U22, która od środy rozpocznie udział w Europejskich kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2017.

Andrzej Wrona kończy przygodę z PGE Skrą

poniedziałek, 25 lipiec 2016 13:04 Opublikowane w Aktualności

Andrzej Wrona przechodzi z PGE Skry Bełchatów do AZS Politechniki Warszawskiej. Kontrakt środkowego obowiązywał do końca sezonu 2016/2017, jednak klub zgodził się na jego rozwiązanie.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.