pgesa

Kłos: Cieszy nasza dyspozycja

Opublikowane w Aktualności
sobota, 31 styczeń 2015 20:48

- Gra się na tyle, na ile przeciwnik pozwala. My dzisiaj nie pozwoliliśmy im na wiele. Nie mogli rozwinąć skrzydeł - powiedział po spotkaniu z Transferem Bydgoszcz Karol Kłos.

PGE Skra rozbiła Transfer

Opublikowane w Aktualności
sobota, 31 styczeń 2015 18:01

Po jednostronnym widowisku PGE Skra Bełchatów pokonała 3:0 (25:16, 25:16, 25:15) Transfer Bydgoszcz w ramach 22. kolejki PlusLigi. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania został wybrany Karol Kłos.

Utrzymać pozycję lidera

Opublikowane w Aktualności
sobota, 31 styczeń 2015 10:05

Emocje po losowaniu Ligi Mistrzów już opadły i siatkarze wracają na ligowe boiska. W sobotę w hali Energia PGE Skra w ramach 22. kolejki PlusLigi zmierzy się z Transferem Bydgoszcz. - Gramy z rywalem, który jest na fali - nie ma wątpliwości Andrzej Wrona.

Młoda Skra chce odciąć się od przeszłości

Opublikowane w Aktualności
sobota, 31 styczeń 2015 10:45

PGE Skra Bełchatów dotychczasowych poczynań w Młodej Lidze nie może zaliczyć do udanych. Od ostatniego triumfu z Jastrzębskim Węglem minęło już wiele tygodni, a w poprzedni weekend nasi gracze stracili olbrzymią szansę na przełamanie. W sobotę do Bełchatowa przyjedzie AZS Częstochowa, a drużyna stara się odciąć od tego, co wydarzyło się wcześniej. - Nie możemy ciągle żyć przeszłością - komentuje środkowy PGE Skry Krystian Adamczyk.

Przedszkoliada Tour z PGE Skrą

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 29 styczeń 2015 20:10

W Łodzi odbyła się druga impreza z cyklu Przedszkoliada Tour 2015. W evencie wzięło udział ok. 200 dzieci z łódzkich przedszkoli, którym towarzyszyło też trzech siatkarzy Młodej Ligi PGE Skry Bełchatów.

Siatkarze PGE Skry komentują losowanie

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 29 styczeń 2015 17:33

Umiarkowany optymizm panuje wśród siatkarzy PGE Skry po losowaniu pierwszej rundy play-off Ligi Mistrzów. Mistrz Polski zagra z utytułowaną włoską drużyną Cucine Lube Treia. Zobaczcie jak siatkarze z Bełchatowa komentowali losowanie.

Prezes PGE Skry o losowaniu LM

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 29 styczeń 2015 13:54

- Zachowuję umiarkowany optymizm i uważam, że nie wylosowaliśmy źle. Rywal jest w naszym zasięgu. Boisko wszystko jednak zweryfikuje - powiedział tuż po losowaniu pierwszej rundy play-off Ligi Mistrzów prezes PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki. Bełchatowianie zmierzą się z mistrzem Włoch Cucine Lube Treia.

PGE Skra zagra z Cucine Lube Treia

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 29 styczeń 2015 11:18

Za nami losowanie fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Rywalem PGE Skry Bełchatów w I rundzie play-off LM będzie Cucine Lube Treia, w którym występuje były zawodnik bełchatowian - Bartosz Kurek. Poznaliśmy też gospodarza Final Four. Turniej odbędzie się w Berlinie.

Włodarczyk: Nikogo się nie boimy

Opublikowane w Aktualności
środa, 28 styczeń 2015 10:12

W czwartek siatkarze PGE Skry poznają kolejnego rywala w Lidze Mistrzów. Po zwycięstwie z Jihostrojem Czeskie Budziejowice bełchatowianie czekają na losowanie w doskonałych nastrojach. - Nikogo się nie boimy - zapewnia Wojciech Włodarczyk.

Muzaj: Ryzyko się opłaciło

Opublikowane w Aktualności
wtorek, 27 styczeń 2015 22:26

- Super, że udało się wygrać każdy mecz w grupie. Tu nawet nie chodzi o punkty, ale o taki mentalny aspekt, że cały czas wygrywamy i idziemy do przodu. Na razie w Lidze Mistrzów nie ma żadnych potknięć i to nas bardzo cieszy - powiedział po spotkaniu z Jihostrojem Czeskie Budziejowice Maciej Muzaj. Młody atakujący był bohaterem ostatnich minut tego meczu.

Strona 1 z 244

Pozostałe

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
klub(at)skra.pl