pgesa

Kolejna wygrana PGE Skry

Opublikowane w Aktualności
sobota, 22 listopad 2014 18:57

Mistrz Polski kontynuuje fantastyczną passę w PlusLidze. PGE Skry wygrała w Częstochowie z AZS-em 3:0 (25:23, 25:20, 25:20) i wciąż nie zaznała porażki w tym sezonie. Pod koniec pierwszego seta doszło do niecodziennej sytuacji. Po tym jak wykryto zagrożenie z hali zostali ewakuowani kibice, a mecz został przerwany na ponad godzinę.

Przerwany mecz w Częstochowie

sobota, 22 listopad 2014 17:18

Podczas spotkania pomiędzy AZS-em Częstochowa i PGE Skrą Bełchatów doszło do niecodziennej sytuacji. Przy stanie 19:16 dla gospodarzy mecz został przerwany z powodu zagrożenia pożarowego. Cała hala została ewakuowana, a mecz ma zostać wznowiony o 18.45.

Odzyskać fotel lidera

sobota, 22 listopad 2014 10:19

Rozpędzona PGE Skra tym razem zagra z AZS-em Częstochowa. Bełchatowianie chcą podtrzymać zwycięską passę i wrócić na pierwsze miejsce w PlusLidze.

Kacper Piechocki: Sentymentów nie będzie

piątek, 21 listopad 2014 17:25

- Na pewno jest to nieobliczalny zespół. Potrafi zagrać bardzo dobre spotkanie i wygrać z faworytem, ale potrafi też zagrać taki mecz w którym nie prezentuje dobrej siatkówki, dlatego nie mamy pojęcia jak wypadną - mówi libero PGE Skry Kacper Piechocki, który ma szansę wystąpić przeciwko drużynie w której spędził ostatnie dwa lata. W ramach 11 kolejki PlusLigi mistrz Polski zagra w Częstochowie z miejscowym AZS-em.

Ważna informacja dla karnetowiczów

piątek, 21 listopad 2014 18:08

Przypominamy, że posiadacze karnetów na mecze PGE Skry w PlusLidze wciąż mogą odebrać bilety na mecz z Asseco Resovią Rzeszów, który odbędzie się 30 listopada w łódzkiej Atlas Arenie (godz. 14.45). Trzeba się jednak pośpieszyć, bo można to zrobić tylko do 26 listopada.

Coraz wyższa forma Włodarczyka

czwartek, 20 listopad 2014 18:24

Zwycięzcą środowego meczu z Precurą Antwerpia jest cała drużyna PGE Skry, ale szczególne powody do radości może mieć Wojciech Włodarczyk. W barwach bełchatowskiej drużyny rozegrał jedno z najlepszych spotkań w PGE Skrze. O ile nie najlepsze.

Wlazły: Zagrywka zrobiła różnicę

środa, 19 listopad 2014 21:59

- Przede wszystkim cieszymy się ze zwycięstwa, bo to jest dla nas bardzo ważne. Zdobyliśmy ważne punkty w tym spotkaniu, które mogą też dobrze prognozować na resztę grupy. Mam nadzieję, że do każdego grupowego meczu w Lidze Mistrzów będziemy podchodzić tak jak dzisiaj - powiedział po spotkaniu z Precurą Antwerpia Mariusz Wlazły.

Gładka wygrana PGE Skry

środa, 19 listopad 2014 18:18

Szybko, łatwo i przyjemnie. Tak wyglądało drugie zwycięstwo PGE Skry w Lidze Mistrzów. W hali Energia bełchatowianie nie dali żadnych szans Precurze Antwerpia i wygrali 3:0 (25:17, 25:18, 25:17). MVP tego spotkania został wybrany Wojciech Włodarczyk.

Kup bilet na BBTS!

środa, 19 listopad 2014 14:49

Ruszyła sprzedaż biletów na ligowy mecz w hali Energia pomiędzy PGE Skrą Bełchatów i BBTS Bielsko-Biała, który odbędzie się 26 listopada o godz. 18.

Liga Mistrzów wraca do Energii

środa, 19 listopad 2014 10:35

Po kilku latach przerwy siatkarze PGE Skry ponownie zagrają we własnej hali mecz w ramach najbardziej elitarnych rozgrywek klubowych w Europie. Rywalem bełchatowian będzie belgijska Precura Antwerpia. Emocje z Ligą Mistrzów już dziś od 18!