pgesa

PGE Skra typuje mecz Polska-Serbia

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 28 sierpień 2014 20:56

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia mistrzostw świata - największej siatkarskiej imprezy w historii naszego kraju. W inauguracyjnym spotkaniu Polska zmierzy się na Stadionie Narodowym z Serbią. Kto będzie lepszy w tym niezwykle ciekawie zapowiadającym się pojedynku? O to zapytaliśmy siatkarzy PGE Skry Bełchatów.

PGE Skra reprezentantami stoi

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 28 sierpień 2014 20:39

Tego jeszcze nie było. Aż jedenastu zawodników PGE Skry Bełchatów ma szansę wystąpić na dwóch wielkich siatkarskich imprezach. Dziesięciu graczy mistrza Polski może wejść na boisko podczas mistrzostw świata, a kolejny na mistrzostwach Europy juniorów.

Gdzie ja, tam i PGE Skra (7)

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 28 sierpień 2014 17:00

To już ostatni dzwonek, aby wziąć udział w wakacyjnym konkursie "Gdzie ja, tam i PGE Skra". Jeżeli macie jakieś zdjęcia z motywem PGE Skry to koniecznie je do nas prześlijcie. Można to jednak zrobić tylko do końca sierpnia. Poniżej przedstawiamy kolejne zdjęcia, które do nas wysłaliście.

Kacper Piechocki jedzie na ME

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 28 sierpień 2014 07:25

Libero PGE Skry Kacper Piechocki znalazł się w dwunastoosobowym składzie reprezentacji Polski juniorów na mistrzostwa Europy. Z kadry Jacka Nawrockiego wypadł natomiast inny przedstawiciel mistrza Polski Piotr Badura. Impreza, która odbędzie się w Czechach i na Słowacji rozpocznie się jutro.

Mistrzowski sektor dla kibiców PGE Skry!

Opublikowane w Aktualności
środa, 27 sierpień 2014 14:55

O tym, że PGE Skra Bełchatów dba o swoich kibiców wiadomo nie od dziś. Teraz pora na kolejne dobre wiadomości. Prezes mistrza Polski Konrad Piechocki wspólnie z prezydentem Bełchatowa Markiem Chrzanowskim zapraszają wszystkich fanów na mistrzowski sektor do pubu Gambrinus. Będzie można tam obejrzeć wszystkie 103 mecze mistrzostw świata!

Młodzież pod fachowym okiem Lecouny

Opublikowane w Aktualności
środa, 27 sierpień 2014 10:16

O takich treningach mogli wcześniej tylko pomarzyć. Zawodnicy młodej Skry korzystają z nieobecności kadrowiczów i od tygodnia trenują z pierwszym zespołem. Dla tych młodych chłopaków to świetna okazja, aby podszkolić swoje umiejętności pod okiem trenerów PGE Skry, a zwłaszcza Daniela Lecouny - trenera od przygotowania fizycznego.

Budujemy szatnię na miarę Mistrzów!

Opublikowane w Aktualności
wtorek, 26 sierpień 2014 14:18

Przed nami stoi wyzwanie zbudowania perfekcyjnej szatni dla zawodników PGE Skry. Taka akcja w dziejach siatkówki jeszcze nie miała miejsca! Jako pierwszy do akcji dołączył klub, teraz dołączyć może również każdy z Was! Po raz kolejny kibice mogą pokazać swoje zaangażowanie i przywiązanie do drużyny, a w zamian otrzymają specjalnie przygotowane nagrody od drużyny i klubu.

Wkrótce nowa szatnia PGE Skry

Opublikowane w Aktualności
poniedziałek, 25 sierpień 2014 15:30

Dziś szatnia PGE Skry Bełchatów wygląda tak... Wkrótce zobaczycie jak będzie wyglądać po naszej wspólnej akcji.

Wyprawka szkolna z PGE Skrą

Opublikowane w Aktualności
poniedziałek, 25 sierpień 2014 05:49

Gotowi na pierwszy dzwonek? Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Jeżeli wasz plecak świeci jeszcze pustkami to zachęcamy do tego, aby odwiedzić oficjalny sklep PGE Skry. Można w nim znaleźć mnóstwo szkolnych gadżetów w barwach mistrza Polski. 

Brdjović i Lisinac w kadrze Serbii na MŚ

Opublikowane w Aktualności
niedziela, 24 sierpień 2014 10:12
Aleksa Brdjović i Srecko Lisinac znaleźli się w składzie Serbii na mistrzostwa świata siatkarzy. To kolejni zawodnicy mistrza Polski, którzy mają szansę zagrać na mundialu w Polsce.
Strona 1 z 218

Pozostałe

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
klub(at)skra.pl