pgesa

Antiga podał szeroki skład na MŚ

Opublikowane w Aktualności
piątek, 25 lipiec 2014 11:24

Stephane Antiga, trener reprezentacji Polski mężczyzn podał szeroki skład kadry narodowej na mistrzostwa świata w piłce siatkowej. W gronie 22 zawodników jest czterech przedstawicieli PGE Skry Bełchatów: Karol Kłos, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły i Andrzej Wrona.

Winiarski: Jestem głodny sukcesów

Opublikowane w Aktualności
piątek, 25 lipiec 2014 05:49

- Od kilku dobrych lat, jeżeli chodzi o życie rodzinne i siatkówkę, mogę nazwać Bełchatów moim domem. Nie wyobrażałem sobie, żebym mógł wrócić gdzie indziej, dlatego cieszę się, że udało się to tak wszystko zakończyć - mówi w rozmowie ze Skra.pl Michał Winiarski. Z przyjmującym bełchatowian rozmawialiśmy nie tylko o powrocie do PGE Skry. Nie mogło też zabraknąć pytań o egzotyczną przygodę z ligą rosyjską i reprezentację Polski. Zapraszamy do lektury. 

Kadrowicze zakończyli zgrupowanie

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 24 lipiec 2014 14:49

Za reprezentacją Polski pierwszy etap przygotowań do mistrzostw świata. Przez ostatnie dziewięć dni biało-czerwoni trenowali w Bełchatowie. Kadrowicze skupili się przede wszystkim na przygotowaniu fizycznym.

Wlazły: Zdrowie dopisuje

Opublikowane w Aktualności
środa, 23 lipiec 2014 06:34

W Lidze Światowej zmagał się z kontuzjami, ale wszystko wskazuje na to, że najgorsze już za nim. Mariusz Wlazły, który na dniach podpisał nowy kontrakt z PGE Skrą Bełchatów, pracuje na pełnych obrotach i chce jak najlepiej przygotować się do mistrzostw świata w Polsce.    

Antiga: Idealne warunki w Bełchatowie

Opublikowane w Aktualności
wtorek, 22 lipiec 2014 13:02

Pot leje się strumieniami na treningach. Nie ma zmiłuj, ale nikt nie narzeka. Reprezentanci Polski muszą przygotować się jak najlepiej do zbliżających się dużymi krokami mistrzostw świata. Od blisko tygodnia kadrowicze trenują w Bełchatowie. - Tutaj jest idealnie - nie ukrywa selekcjoner Stephane’a Antiga, który nie ukrywa, że zawsze lubi wracać do Bełchatowa.

Wlazły w PGE Skrze na kolejne 3 lata!

Opublikowane w Aktualności
wtorek, 22 lipiec 2014 05:07

Ikona PGE Skry Mariusz Wlazły zostaje w Bełchatowie na kolejne trzy lata. Atakujący mistrza Polski przedłużył swoją umowę, która obowiązywała do 2015 roku o kolejne dwa lata.

Wrona: Cieszy mnie przyjście Srećko

Opublikowane w Aktualności
niedziela, 20 lipiec 2014 19:36

- Srećko jest bardzo dobrym środkowym i na pewno podniesie poziom na tej pozycji u nas w klubie i zwiększy rywalizację - mówi Andrzej Wrona, z którym na zgrupowaniu reprezentacji w Bełchatowie była okazja porozmawiać nie tylko o kadrze, ale również o nadchodzącym sezonie w PGE Skrze.

Kłos: Fajnie wrócić do Bełchatowa

Opublikowane w Aktualności
piątek, 18 lipiec 2014 10:19

Od środy reprezentacja Polski przebywa w Bełchatowie. Z takiego rozwiązania oczywiście najbardziej zadowoleni są zawodnicy PGE Skry, którzy nie ukrywają, że cieszą się z powrotu do Bełchatowa.

Operacja mundial rozpoczęta

Opublikowane w Aktualności
środa, 16 lipiec 2014 23:10

Bełchatów jest pierwszym przystankiem polskich siatkarzy w przygotowaniach do mistrzostw świata, które odbędą się od 30 sierpnia do 21 września w Polsce. W stolicy polskiej energetyki stawiło się 17 zawodników, a wśród nich czterech siatkarzy PGE Skry: Karol Kłos, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły i Andrzej Wrona. Wczoraj kadrowicze mieli pierwszy trening na siłowni.

Gdzie ja, tam i PGE Skra! (1)

Opublikowane w Aktualności
środa, 16 lipiec 2014 17:49

Wakacje w pełni, a to oznacza, że nasza skrzynka pocztowa zapełnia się Waszymi zdjęciami w ramach wielkiego letniego konkursu "Gdzie ja, tam i PGE Skra". Fotki z gadżetami mistrza Polski można przesyłać do końca wakacji. Teraz prezentujemy pierwszą pulę zdjęć, które do nas dotarły.

Strona 1 z 214

Pozostałe

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
klub(at)skra.pl