pgesa

Wlazły: Zdrowie dopisuje

Opublikowane w Aktualności
środa, 23 lipiec 2014 06:34

W Lidze Światowej zmagał się z kontuzjami, ale wszystko wskazuje na to, że najgorsze już za nim. Mariusz Wlazły, który na dniach podpisał nowy kontrakt z PGE Skrą Bełchatów, pracuje na pełnych obrotach i chce jak najlepiej przygotować się do mistrzostw świata w Polsce.    

Antiga: Idealne warunki w Bełchatowie

Opublikowane w Aktualności
wtorek, 22 lipiec 2014 13:02

Pot leje się strumieniami na treningach. Nie ma zmiłuj, ale nikt nie narzeka. Reprezentanci Polski muszą przygotować się jak najlepiej do zbliżających się dużymi krokami mistrzostw świata. Od blisko tygodnia kadrowicze trenują w Bełchatowie. - Tutaj jest idealnie - nie ukrywa selekcjoner Stephane’a Antiga, który nie ukrywa, że zawsze lubi wracać do Bełchatowa.

Wlazły w PGE Skrze na kolejne 3 lata!

Opublikowane w Aktualności
wtorek, 22 lipiec 2014 05:07

Ikona PGE Skry Mariusz Wlazły zostaje w Bełchatowie na kolejne trzy lata. Atakujący mistrza Polski przedłużył swoją umowę, która obowiązywała do 2015 roku o kolejne dwa lata.

Wrona: Cieszy mnie przyjście Srećko

Opublikowane w Aktualności
niedziela, 20 lipiec 2014 19:36

- Srećko jest bardzo dobrym środkowym i na pewno podniesie poziom na tej pozycji u nas w klubie i zwiększy rywalizację - mówi Andrzej Wrona, z którym na zgrupowaniu reprezentacji w Bełchatowie była okazja porozmawiać nie tylko o kadrze, ale również o nadchodzącym sezonie w PGE Skrze.

Kłos: Fajnie wrócić do Bełchatowa

Opublikowane w Aktualności
piątek, 18 lipiec 2014 10:19

Od środy reprezentacja Polski przebywa w Bełchatowie. Z takiego rozwiązania oczywiście najbardziej zadowoleni są zawodnicy PGE Skry, którzy nie ukrywają, że cieszą się z powrotu do Bełchatowa.

Operacja mundial rozpoczęta

Opublikowane w Aktualności
środa, 16 lipiec 2014 23:10

Bełchatów jest pierwszym przystankiem polskich siatkarzy w przygotowaniach do mistrzostw świata, które odbędą się od 30 sierpnia do 21 września w Polsce. W stolicy polskiej energetyki stawiło się 17 zawodników, a wśród nich czterech siatkarzy PGE Skry: Karol Kłos, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły i Andrzej Wrona. Wczoraj kadrowicze mieli pierwszy trening na siłowni.

Gdzie ja, tam i PGE Skra! (1)

Opublikowane w Aktualności
środa, 16 lipiec 2014 17:49

Wakacje w pełni, a to oznacza, że nasza skrzynka pocztowa zapełnia się Waszymi zdjęciami w ramach wielkiego letniego konkursu "Gdzie ja, tam i PGE Skra". Fotki z gadżetami mistrza Polski można przesyłać do końca wakacji. Teraz prezentujemy pierwszą pulę zdjęć, które do nas dotarły.

Koszyk okazji w Sklepie Kibica

Opublikowane w Aktualności
środa, 16 lipiec 2014 07:37

Lato w pełni. Jeżeli wakacyjny wyjazd jest jeszcze przed Wami, warto odwiedzić Sklep Kibica PGE Skry Bełchatów i skorzystać z najnowszych promocji. Gadżety czekają. Łapcie okazje!

Kadrowicze na wyciągnięcie ręki

Opublikowane w Aktualności
wtorek, 15 lipiec 2014 06:22

Od 16 lipca reprezentacja Polski będzie przebywać w Bełchatowie. Stephane Antiga będzie miał pod opieką 17 zawodników. Wśród nich będzie czterech zawodników PGE Skry: Karol Kłos, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły i Andrzej Wrona. Kadrowicze będą trenować w hali Energia do 24 lipca.

Kubat: Badura ma papiery na granie

Opublikowane w Aktualności
poniedziałek, 14 lipiec 2014 09:51

- To bardzo fajny chłopak, lubi pracować, jest niesamowicie ambitny i przede wszystkim ma świetne warunki fizyczne - tak mówi o 19-letnim Piotrze Badurze trener juniorów Skry Marcin Kubat. Środkowy PGE Skry, wraz z Kacprem Piechockim, rozpoczął właśnie przygotowania do mistrzostw Europy juniorów.

Strona 1 z 214

Pozostałe

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
klub(at)skra.pl