pgesa

„Tworzymy coś niesamowitego”

Opublikowane w Aktualności
wtorek, 28 lipiec 2015 14:29

Kolejni z naszych sponsorów podchodzą do tematu współpracy bardzo emocjonalnie. Dla Beaty Kobeli - przedstawicielki KCC Polska i Artura Wojciechowskiego – prezesa GBT Polska, wsparcie PGE Skry wiąże się przede wszystkim z olbrzymia dawką pozytywnych emocji.

Kacper Piechocki przyjmie zagrywki Brazylijczyków

Opublikowane w Aktualności
wtorek, 28 lipiec 2015 10:32

Krosno dla młodych siatkarzy reprezentacji Polski staje się tym, czym Spała dla ich starszych kolegów. Dobrym i sprawdzonym miejscem przygotowań przed najważniejszymi imprezami sezonu.

Amerykańskie Chicago przywita PGE Skrę

Opublikowane w Aktualności
poniedziałek, 27 lipiec 2015 11:25

PGE Skra rozszerza swój zasięg na kontynent amerykański. Nasz klub objął honorowy patronat nad I Mistrzostwami Polonijnymi w Siatkówce Plażowej, które już 8 sierpnia zostaną rozegrane w Chicago. To drugi z projektów promowania siatkówki wśród społeczeństw polonijnych, w których PGE Skra weźmie udział.

By zobaczyć tęczę, trzeba przeczekać deszcz

Opublikowane w Aktualności
niedziela, 26 lipiec 2015 14:20

Dziś o swoim przywiązaniu do żółto-czarnych barw opowiadają nam Krzysztof Graska - przedstawiciel Zakładu Maszyn Elektrycznych EMIT S.A. oraz Dariusz Włodarczyk - właściciel firmy REMKOR, sponsorzy PGE Skry.

Argentyński duet podporą kadry

Opublikowane w Aktualności
sobota, 25 lipiec 2015 16:46

Facundo Conte i Nicolas Uriarte nie osiągnęli ze swoją reprezentacją takich sukcesów jak pozostali siatkarze PGE Skry. W tegorocznej Lidze Światowej mogą pochwalić się jedynie trzecim miejscem w turnieju Final Four "zaplecza" Ligi Światowej, ale o tym, że argentyński duet jest podporą swojej drużyny nie trzeba nikogo przekonywać.

Najlepszy środkowy gra w PGE Skrze!

Opublikowane w Aktualności
piątek, 24 lipiec 2015 14:06

Z grona siatkarzy PGE Skry występujących w Lidze Światowej bez wątpienia najlepiej wypadł Srećko Lisinac. Serb nie opuścił żadnego meczu swojej drużyny, za każdym razem stanowiąc o jej sile, a jego wysoka i co istotne – równa dyspozycja została nagrodzona podczas turnieju finałowego w Rio, gdzie wspólnie z Maxwellem Holtem został uznany najlepszym środkowym!

Akademia w województwie dolnośląskim!

Opublikowane w Aktualności
piątek, 24 lipiec 2015 09:38

W czwartek, 23 lipca Grzegorz Stawinoga - wiceprezes Zarządu KPS Skra Bełchatów S.A. i Władysław Kobiałka - burmistrz Bierutowa, podpisali porozumienia, na mocy którego w gminie rozpocznie swoją działalność Akademia Siatkówki Skry Bełchatów. To pierwszy ośrodek Akademii w województwie dolnośląskim.

Liga Mistrzów ponownie w Atlas Arenie?

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 23 lipiec 2015 15:29

Dukla Liberec, Knack Roeselare i Cucine Lube Civitanova będą grupowymi rywalami PGE Skry w rozgrywkach Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016. Bardzo możliwe, że mecze z dwoma ostatnimi zespołami zostaną rozegrane w łódzkiej Atlas Arenie.

Gdzie ja, tam i PGE Skra (2)

Opublikowane w Aktualności
czwartek, 23 lipiec 2015 09:20

Już tylko tydzień pozostał do zakończenia pierwszej tury konkursu "Gdzie ja, tam i PGE Skra"! Nasza skrzynka pocztowa wciąż zapełnia się waszymi zdjęciami. Na fotki z elementami w żółto-czarnych barwach czekamy do końca wakacji.

Nicolas Marechal i francuscy dominatorzy!

Opublikowane w Aktualności
środa, 22 lipiec 2015 19:09

Dominacja - tak jednym słowem można podsumować występ reprezentacji Francji w tegorocznej Lidze Światowej. Na 18 rozegranych meczów, Trójkolorowi przegrali tylko jedno spotkanie! Sukces Francuzów jest tym bardziej wyjątkowy, że tegoroczne rozgrywki rozpoczęli oni w drugiej dywizji.

Strona 1 z 275

Pozostałe

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
klub(at)skra.pl