Będą z trybun kibicować IBB Polonii

czwartek, 08 grudzień 2016 07:26 Opublikowane w Aktualności

18 grudnia IBB Polonia Londyn rozegra w hali Energia rewanżowy mecz w rozgrywkach CEV Challenge Cup przeciwko FINO Kaposvar SE. Na trybunach nie zabraknie siatkarzy PGE Skry.

Krzysztof Stelmach: Popełniliśmy za dużo błędów

środa, 07 grudzień 2016 17:23 Opublikowane w Aktualności

- Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy patrząc w statystyki, to ilość błędów. Oddaliśmy przeciwnikowi 37 punktów, oni podarowali nam 27. Te 10 punktów zrobiło różnicę - podsumował drugi trener PGE Skry, Krzysztof Stelmach.

Podczas pierwszego, historycznego meczu w CEV Challenge Cup IBB Polonii Londyn, którą reprezentowały dwa pokolenia angielskiej siatkówki, nie udało się pokonać przeciwnika. Drużyna FINO Kaposvar SE wygrała na własnym parkiecie 3:0 (25:21, 25:18, 25:20). Węgierski klub zadbał o oprawę widowiska i atmosferę podczas meczu oraz życzliwie przywitał mistrzów Anglii.

Karol Kłos: Zagraliśmy bardzo słaby mecz

środa, 07 grudzień 2016 09:50 Opublikowane w Aktualności

- Nie tak wyobrażaliśmy sobie start w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Zagraliśmy bardzo słaby mecz, bardzo. W każdym elemencie - mówi Karol Kłos.

Rywale podtrzymali dobrą serię

wtorek, 06 grudzień 2016 19:34 Opublikowane w Aktualności

Na inaugurację fazy grupowej Ligi Mistrzów 2016/2017 PGE Skra przegrała z SCM Universitatea Craiova 1:3. Bełchatowianom nie udało się przerwać serii mistrza Rumunii, który we własnej hali jeszcze w tym roku nie przegrał.

Dziś PGE Skra Bełchatów po raz jedenasty rozpocznie start w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Przypomnijmy sobie historię występów bełchatowian w tych najbardziej prestiżowych rozgrywkach.

Bilety na BBTS i IBB Polonię Londyn już w sprzedaży!

wtorek, 06 grudzień 2016 12:46 Opublikowane w Aktualności

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na dwa ostatnie w tym roku mecze w hali Energia! Pierwszym z nich będzie ligowe spotkanie PGE Skry z BBTS Bielsko-Biała (14 grudnia, godz. 18:00), drugim pucharowa rywalizacja IBB Polonii Londyn przeciwko FINO Kapsovar (18 grudnia, godz. 18:00).  

Szlachetna Paczka PGE Skry Bełchatów

wtorek, 06 grudzień 2016 10:02 Opublikowane w Aktualności

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. W akcję włączyła się również PGE Skra Bełchatów!

Nikolay Penchev i Kacper Piechocki w Kobielach Wielkich

wtorek, 06 grudzień 2016 08:43 Opublikowane w Aktualności

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta Święty Mikołaj pojawił się w tym roku wcześniej. 2 grudnia Kacper Piechocki i Nikolay Penchev w mikołajkowych czapkach odwiedzili najmłodszych kibiców PGE Skry z gminy Kobiele Wielkie.

Podwójne znaczenie meczu IBB Polonii Londyn w CEV Challenge Cup

poniedziałek, 05 grudzień 2016 20:11 Opublikowane w Aktualności

Jutrzejszy dzień (6.12.2016 r.) przejdzie do historii siatkarskiego klubu partnerskiego PGE Skry Bełchatów. IBB Polonia Londyn, obecny Mistrz Anglii i zdobywca Pucharu rozegra swoje pierwsze spotkanie w CEV Challenge Cup, w którym zmierzy się z węgierską drużyną FINO Kaposvár. Chociaż przeciwnik nie należy do najłatwiejszych, członkowie klubu z entuzjazmem wypowiadają się o tych ważnych rozgrywkach.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.