×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 5498

PGE Skra wygrała z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3:1 i zdobyła trzeci w historii Superpuchar. MVP spotkania uznano Bartosza Bednorza.

Read more...

VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów przeszedł już do historii. W niedzielę podopieczni Roberto Piazzy spotkali się z fanami w hali Energia. Nie zabrakło też innych, nie tylko siatkarskich, atrakcji.

Read more...

- Bardzo miło gościć nam po raz kolejny tak znakomity klub… więcej niż klub, bo PGE Skra to instytucja. Witam wszystkich bardzo serdecznie i oddaję głos tym, dla których wszyscy tutaj przyszliśmy – rozpoczął oficjalną konferencję prasową zespołu PGE Skry Dyrektor Galerii Olimpia Mariusz Kabziński.

Read more...

- Każdy mecz, który gramy w tej hali, chcemy wygrać. Niezależnie od tego, czy jest to walka o Superpuchar, czy mecz ligowy. Fajnie rozpocząć sezon od zdobycia trofeum. Był to jeden z naszych celów, który udało się zrealizować. Cieszę się, bo choć nie jesteśmy ze sobą tak długo, jak byśmy tego chcieli i są jeszcze braki w zgraniu, to na boisku wypłynęły pozytywne rzeczy i mogliśmy się przede wszystkim dobrze bawić naszą siatkówką – mówił Mariusz Wlazły, który wzniósł kolejne trofeum dla PGE Skry po 594 dniach. Tyle minęło od zwycięstwa bełchatowian w Pucharze Polski 2016.

Read more...

Zapraszamy na konferencję prasową z udziałem zespołu PGE Skry, która odbędzie się dziś, tj. 24 września o godz. 13:00 w bełchatowskiej Galerii Olimpia (ul. Kolejowa 6). Spotkanie będzie jednym z punktów programu Siatkarskiego Weekendu Mocy.

Read more...

To był mecz godny Superpucharu Polski! W hali Energii zespoły z Bełchatowa i Kędzierzyna stworzyły niesamowite siatkarskie widowisko! Po czterosetowym pojedynku to bełchatowianie unieśli w górę trofeum!

Read more...

Już dziś w hali Energia siatkarze PGE Skry zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Stawką tego spotkania będzie pierwsze w tym sezonie trofeum – Superpuchar! Jednocześnie rywalizacja mistrza i wicemistrza Polski otworzy VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Read more...

Na początek mecz o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, na zakończenie prezentacja pierwszego zespołu i spotkanie z kibicami! Przed nami Siatkarski Weekend Mocy!

Read more...

PGE Skra jest już w komplecie. Cały zespół zaprezentuje się kibicom w niedzielny wieczór podczas drugiego dnia VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów. Wicemistrzowie Polski wkroczą na scenę w hali Energia o godzinie 18:30!

Read more...

Rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który 23 września (start godz. 19:00) odbędzie się w bełchatowskiej hali Energia! Pojedynek dwóch najlepszych ekip minionego sezonu PlusLigi otworzy inne wielkie wydarzenie - VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów.

Read more...
Program Regionalny
Promuj Łódzkie
Centrum Obsługi Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Strategic Sponsor

PGE

Contact

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
11 Dąbrowskiego Street
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.