Taylor Sander: To będzie bitwa, wręcz wojna!

poniedziałek, 22 luty 2021 11:19 Opublikowane w Aktualności

- Przez cały mecz musimy naciskać, mieć dobrą energię. Najważniejszą rzeczą jest wygrać i to będzie nasz cel - mówi Taylor Sander, przyjmujący PGE Skry przed meczem z Zenitem Kazań.

Milad Ebadipour: Zenit to wielki rywal

poniedziałek, 22 luty 2021 10:40 Opublikowane w Aktualności

- Teraz jest moment, żeby coś zmienić. To najwyższy czas. Jeśli tak się stanie, czeka nas od środy dobry start - mówi przed meczem z Zenitem Kazań Milad Ebadipour, irański przyjmujący PGE Skry Bełchatów.

Michał Mieszko Gogol: Brakowało nam ognia

niedziela, 21 luty 2021 11:03 Opublikowane w Aktualności

- Ciężko się gra bez ataku, a ten element zawsze był naszą mocną bronią - mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry po przegranej z Asseco Resovią 0:3.

Nieudana wyprawa PGE Skry do Rzeszowa

sobota, 20 luty 2021 21:01 Opublikowane w Aktualności

Choć nadzieje były wielkie, PGE Skra nie zdołała zwyciężyć w Rzeszowie z tamtejszą Asseco Resovią. Gospodarze pewnie zwyciężyli 3:0.

Karol Kłos: Oby to nas podrażniło

czwartek, 18 luty 2021 12:21 Opublikowane w Aktualności

- Ten sezon nie jest fantastyczny, więc w każdym meczu musi być walka i determinacja do końca - mówi Karol Kłos, środkowy PGE Skry po przegranej bełchatowian z Treflem Gdańsk w ćwierćfinale Pucharu Polski.

PP: PGE Skra nie zagra w Final Four

środa, 17 luty 2021 18:35 Opublikowane w Aktualności

To nie najlepszy dzień dla PGE Skry Bełchatów. Zespół prowadzony przez trenera Michała Mieszka Gogola przegrał z Treflem Gdańsk w ćwierćfinale Pucharu Polski 1:3 i nie zagra w turnieju Final Four.

Taylor Sander: Daję z siebie wszystko

niedziela, 14 luty 2021 08:05 Opublikowane w Aktualności

- Wierzymy w siebie, ciężko pracujemy na treningach. Gregor też wystawia mi bardzo dobre piłki - mówi Taylor Sander, przyjmujący PGE Skry po meczu z Indykpolem AZS Olsztyn.

W sobotę PGE Skra zakończyła tournee po północy Polski i… wywalczyła kolejne zwycięstwo! W hali Urania bełchatowianie pokonali Indykpol AZS Olsztyn 3:0!

To już pewne, że PGE Skra Bełchatów zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań. - To jedna z największych drużyn na świecie, ale możemy przejść do kolejnej rundy - mówi Milad Ebadipour, przyjmujący PGE Skry.

Wiemy już, z kim PGE Skra zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Bełchatowianie chcą awansować do najlepszej czwórki w Europie, ale nie będzie to łatwe zadanie.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.