- Często włączam sobie stare mecze na telefonie lub patrzę na wywalczone medale w juniorskich czasach w Bełchatowie. Cieszę się, że teraz będę siatkarzem pierwszej drużyny - mówi Mikołaj Sawicki, który będzie przyjmującym PGE Skry w sezonie 2020/2021.

Mikołaj Sawicki siatkarzem PGE Skry Bełchatów

piątek, 29 maj 2020 13:56 Opublikowane w Aktualności

O tym, że marzenia się spełniają, na pewno będzie mógł powiedzieć Mikołaj Sawicki. Po dwóch latach spędzonych na wypożyczeniach, siatkarz wraca do PGE Skry Bełchatów i przez kolejny sezon będzie pełnoprawnym graczem pierwszej drużyny.

Artur Szalpuk opuszcza PGE Skrę Bełchatów

czwartek, 28 maj 2020 13:56 Opublikowane w Aktualności

Przyjmujący Artur Szalpuk po sezonie 2019/2020 opuszcza zespół PGE Skry Bełchatów.

W ubiegłym tygodniu statystyk reprezentacji Polski Robert Kaźmierczak poprowadził webinarium dla przedstawicieli siatkówki z Irlandii. Cieszymy się, że doświadczenie naszych sztabowców jest cenione także zagranicą!

Odmrażanie siatkówki z publicznością?

sobota, 23 maj 2020 08:25 Opublikowane w Aktualności

W trakcie czwartkowego spotkania Premiera Mateusza Morawieckiego z wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej i członkiem prezydium PKOl Ryszardem Czarneckim przedstawiono dalsze plany „odmrażania” imprez sportowych w naszym kraju. Brzmią one bardzo dobrze dla kibiców siatkówki, dając nadzieję na najbliższe miesiące.

Za nami sezon 2019/2020, który niespodziewanie został przedwcześnie zakończony. Z każdego roku PGE Skra stara się wyciągać wnioski, by być jeszcze lepszym klubem, nie tylko pod względem sportowym, ale również organizacyjnym. A Wy, drodzy Kibice, możecie nam w tym pomóc.

Sport to obszar, który potrafi połączyć ludzi bez względu na branżę, status społeczny, pochodzenie czy jakiekolwiek inne aspekty. Na każdym meczu w hali Energia spotyka się grupa kibiców, która wspiera PGE Skrę i jest w stanie wiele poświęcić dla klubu. My z kolei staramy się odwdzięczyć jak najlepszym widowiskiem sportowym, ale i wydarzeniami okołosiatkarskimi. To sprawia, że po raz kolejny nasze mecze zostały uznane za najbardziej atrakcyjne w PlusLidze.

Chcemy się jednak rozwijać. Jesteśmy dla Was, dla kibiców, dlatego liczymy, że nam w tym pomożecie. Przygotowaliśmy specjalną ankietę, której wypełnienie zajmie Wam kilka minut, a nam pomoże wyciągnąć odpowiednie wnioski i stworzyć jeszcze lepsze widowiska, w których wszyscy razem uczestniczymy.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą znajdziecie TUTAJ. To nic nie kosztuje, a może pozwolić zrobić kolejny wielki krok - na tyle duży, że mecze w hali Energia, a także nasza działalność w social mediach czy innych kanałach będzie dla Was jeszcze bliższa. Dziękujemy i do zobaczenia w sezonie 2020/2021!

Grzegorz Łomacz to kolejny z siatkarzy PGE Skry, który pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski do Spały. - Może to nie wygląda na ważny okres, ale może okazać się bezcenny w kontekście przygotowań do igrzysk - mówi rozgrywający.

1 czerwca reprezentacja Polski spotka się na zgrupowaniu w Spale. Vital Heynen do kadry powołał również siatkarzy i sztab PGE Skry. - Wakacje się kończą - śmieje się Karol Kłos, środkowy bełchatowskiego zespołu.

Mateusz Bieniek: Cieszę się, że spotkamy się w Spale

poniedziałek, 18 maj 2020 12:25 Opublikowane w Aktualności

Mateusz Bieniek, nowy środkowy PGE Skry Bełchatów, znalazł się w gronie 19 zawodników, którzy pojadą na zgrupowanie reprezentacji Polski do Spały.

Selekcjoner Vital Heynen podał skład reprezentacji Polski na pierwsze tegoroczne zgrupowanie. W Centralnym Ośrodku Sportu będzie trenować pięciu siatkarzy PGE Skry, a do Spały pojadą również trener, statystyk i fizjoterapeuta bełchatowskiego klubu.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.