wtorek, 04 sierpień 2020 08:05

Taylor Sander jest już w Bełchatowie!

Taylor Sander jest już w Bełchatowie!

Nareszcie! Taylor Sander, amerykański przyjmujący, który w przyszłym sezonie będzie grał w PGE Skrze, jest już w Bełchatowie. Siatkarz w poniedziałkowe popołudnie przyleciał do Polski i wkrótce dołączy do drużyny, by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu PlusLigi.

Sander z rodziną wylądował po godz. 16 na lotnisku w Warszawie. - Jesteśmy zmęczeni, ale podróż przebiegła dobrze - mówił nasz siatkarz zaraz po wyjściu z hali przylotów. Stamtąd cała trójka pojechała do Bełchatowa, by urządzić się w mieszkaniu.

Przyjmujący przebywa na kwarantannie, a we wtorek przejdzie test na obecność COVID-19. Od jego wyników zależą dalsze plany wobec siatkarza PGE Skry. - Wszyscy się cieszymy z przyjazdu Taylora do Polski - nie ukrywa radości Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry.

Przypomnijmy, że Sander uznawany jest za jednego z najlepszych przyjmujących na świecie. Grał m.in. w Sadzie Cruzeiro, Cucine Lube Civitanova czy Calzedonii Werona. Jest także brązowym medalistą igrzysk olimpijskich oraz zwycięzcą Ligi Światowej.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.