×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 5498.

PGE Skra wygrała z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3:1 i zdobyła trzeci w historii Superpuchar. MVP spotkania uznano Bartosza Bednorza.

Czytaj więcej...

VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów przeszedł już do historii. W niedzielę podopieczni Roberto Piazzy spotkali się z fanami w hali Energia. Nie zabrakło też innych, nie tylko siatkarskich, atrakcji.

Czytaj więcej...

- Bardzo miło gościć nam po raz kolejny tak znakomity klub… więcej niż klub, bo PGE Skra to instytucja. Witam wszystkich bardzo serdecznie i oddaję głos tym, dla których wszyscy tutaj przyszliśmy – rozpoczął oficjalną konferencję prasową zespołu PGE Skry Dyrektor Galerii Olimpia Mariusz Kabziński.

Czytaj więcej...

- Każdy mecz, który gramy w tej hali, chcemy wygrać. Niezależnie od tego, czy jest to walka o Superpuchar, czy mecz ligowy. Fajnie rozpocząć sezon od zdobycia trofeum. Był to jeden z naszych celów, który udało się zrealizować. Cieszę się, bo choć nie jesteśmy ze sobą tak długo, jak byśmy tego chcieli i są jeszcze braki w zgraniu, to na boisku wypłynęły pozytywne rzeczy i mogliśmy się przede wszystkim dobrze bawić naszą siatkówką – mówił Mariusz Wlazły, który wzniósł kolejne trofeum dla PGE Skry po 594 dniach. Tyle minęło od zwycięstwa bełchatowian w Pucharze Polski 2016.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na konferencję prasową z udziałem zespołu PGE Skry, która odbędzie się dziś, tj. 24 września o godz. 13:00 w bełchatowskiej Galerii Olimpia (ul. Kolejowa 6). Spotkanie będzie jednym z punktów programu Siatkarskiego Weekendu Mocy.

Czytaj więcej...

To był mecz godny Superpucharu Polski! W hali Energii zespoły z Bełchatowa i Kędzierzyna stworzyły niesamowite siatkarskie widowisko! Po czterosetowym pojedynku to bełchatowianie unieśli w górę trofeum!

Czytaj więcej...

Już dziś w hali Energia siatkarze PGE Skry zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Stawką tego spotkania będzie pierwsze w tym sezonie trofeum – Superpuchar! Jednocześnie rywalizacja mistrza i wicemistrza Polski otworzy VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Czytaj więcej...

Na początek mecz o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, na zakończenie prezentacja pierwszego zespołu i spotkanie z kibicami! Przed nami Siatkarski Weekend Mocy!

Czytaj więcej...

PGE Skra jest już w komplecie. Cały zespół zaprezentuje się kibicom w niedzielny wieczór podczas drugiego dnia VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów. Wicemistrzowie Polski wkroczą na scenę w hali Energia o godzinie 18:30!

Czytaj więcej...

Rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który 23 września (start godz. 19:00) odbędzie się w bełchatowskiej hali Energia! Pojedynek dwóch najlepszych ekip minionego sezonu PlusLigi otworzy inne wielkie wydarzenie - VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów.

Czytaj więcej...
Program Regionalny
Promuj Łódzkie
Centrum Obsługi Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.