×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 5498.
JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 4971.

W środę w Sport Hotelu w Bełchatowie odbyła się konferencja pt. „Akademia Siatkówki i odpowiedzialność społeczna. Od pomysłu do sukcesu”. Do dyskusji o szkoleniu następnych pokoleń siatkarzy PGE Skra Bełchatów zaprosiła ekspertów z ośrodków specjalizujących się w profesjonalnej pracy z uzdolnioną sportowo młodzieżą.

Czytaj więcej...

PGE Skra w trakcie wyjazdu do Szwajcarii promowała siebie i region łódzki w ramach dofinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalego i z budżetu województwa łódzkiego projektu "PGE Skra Bełchatów - sportową perłą województwa łódzkiego".

Czytaj więcej...

PGE Skra Bełchatów promowała klub i region łódzki w Austrii. Działania w ramach projektu "PGE Skra Bełchatów sportową perłą województwa łódzkiego" zrealizowano podczas wyjazdu europejskiego do Innsbrucka przy okazji meczu Ligi Mistrzów Hypo Tirol - PGE Skra Bełchatów.

Czytaj więcej...

Promowali już klub i region w Szwajcarii, teraz pora na kolejny kraj. W trakcie wyjazdu do Austrii na mecz Ligi Mistrzów bełchatowski klub będzie też promował siebie i Łódzkie w ramach unijnego projektu "PGE Skra Bełchatów - sportową perłą województwa łódzkiego".

Czytaj więcej...

„Wydarzenie sportowe i jego rola w kreowaniu wizerunku organizacji" - pod takim hasłem bełchatowski klub zorganizował kolejną, piątą już konferencję tematyczną w ramach projektu „PGE Skra Bełchatów sportową perłą województwa łódzkiego".

Czytaj więcej...

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wygrali z Arkasem Izmir 3:1 (29:27, 20:25, 29:27, 25: 18) i z pewnością w dobrych nastrojach spędzą ostatnie dni przed rozpoczęciem sezonu 2014/2015. Mecz z Turkami zakończył Mistrzowski IV Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów.

Czytaj więcej...

Tłumy kibiców w żółto-czarnych barwach, zabawa przy dźwiękach zespołu Afromental, rzęsiste brawa dla siatkarzy ze złotymi medalistami mistrzostw świata na czele - za nami kolejny, tym razem Mistrzowski IV Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów.

Czytaj więcej...

Na czwartej konferencji zorganizowanej w ramach projektu "PGE Skra Bełchatów sportową perłą województwa łódzkiego" zaproszeni eksperci opowiadali o tym jak kreować silną markę. Spotkanie odbyło się w centrum konferencyjnym "Ossa" w pobliżu Rawy Mazowieckiej.

Czytaj więcej...

Za nami kolejna konferencja tematyczna w ramach projektu „PGE Skra Bełchatów – sportową perłą województwa łódzkiego”. Tym razem zaproszeni eksperci opowiedzieli wszystkim chętnym o promocji regionu poprzez sport.

Czytaj więcej...
Program Regionalny
Promuj Łódzkie
Centrum Obsługi Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.